Ogłoszenia – 14 maja 2017 r.

V Niedziela Wielkanocna – 14 maja 2017 r.

  • Dziś o godzinie 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia połączona z nabożeństwem majowym. Zapraszamy w tygodniu na nabożeństwo majowe o 17:30, dzieci od poniedziałku do piątku o 16:00.
  • Biuro parafialne, zgodnie z tym, co sygnalizowałem na sprawozdaniu rocznym zasadniczo jest czynne we wtorki, środy i czwartki od godz. 15.15-16.30. W sprawach nagłych można się kontaktować telefonicznie: 602-574-613.
  • W tym tygodniu rozpoczynają się próby do bierzmowania: 15, 16, 18, 19 (poniedziałek-piątek) o godzina 18:30. Uroczystość bierzmowania odbędzie się 1 czerwca o godz. 18:00.
  • W tym tygodniu ponadto we wtorek obchodzimy święto Andrzeja Boboli – męczennika i patrona Polski. W środę przypada dzień imienin księdza Arcybiskupa Metropolity. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, składamy najserdeczniejsze życzenia.
  • W sobotę 20 maja o godzinie 14:30 na działce przed kościołem rozpocznie się Festyn parafialny. Zapraszamy do wspólnej zabawy. W programie: karaoke, pokazy ratownictwa OSP Chłapowo, loteria fantowa, ogródek jordanowski dla dzieci, dobra muzyka. Nie zabraknie gastronomii. Jeśli chodzi o ciasta, to jest prośba, aby przynosić je nie na plebanię, ale prosto na festyn.
  • U ministrantów można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i Biuletyn Parafialny.
  • Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Częstochowy. Serdecznie zapraszamy. Proszę także regulować opłatę na wyjazd do Matemblewa.
  • Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na cele budowlane. Zbieramy teraz fundusze na okna na ścianę południową i północną kościoła i na dokończenie łazienki w kaplicy za prezbiterium oraz monitoring kościoła. Zakończył się także remont biura parafialnego i malowanie centralnej części plebanii. Jak było wspomniane, została w ostatnim miesiącu wylana posadzka i położone ogrzewanie podłogowe w kaplicy za prezbiterium.
  • W piątek pożegnaliśmy naszego parafianina Ryszarda Ciskowskiego. Przeżył lat 68. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Ks. Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze