Ogłoszenia – 14 stycznia 2024 r.

II Niedziela Zwykła

  1. W środę przypada wspomnienie św. Antoniego Opata i XXVII Dzień Judaizmu w Kościele katolickim pod hasłem: „Pokój – Dar Boga”.
  2. W czwartek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który obchodzony jest do 25 stycznia, pod hasłem: „Będziesz miłował Pana, swego Boga…, a swego bliźniego jak siebie samego (Łk 10,27).
  3. W piątek przypada wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara.
  4. U ministrantów do nabycia za dobrowolną ofiarą biuletyn parafialny i Gość Niedzielny w cenie 10 złotych.
  5. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu we wtorek i czwartek po rannej Mszy świętej.
  6. Za tydzień po Mszy św. zbiórka do puszek na ogrzewanie kościoła. W dalszym ciągu zapraszamy do adoracji przy żłóbku. Na koniec prośmy Nowonarodzonego Zbawiciela, by błogosławił dzieło ekumeniczne Kościoła i nas tu zgromadzonych.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze