Ogłoszenia – 15 listopada 2015 r.

  • Kolekta przyszłej niedzieli jest przeznaczona na organizację Światowych Dni Młodzieży. Także dzisiaj przed kościołem zbieramy ofiary na pomoc Syryjczykom. Dziękuję za wszystkie ofiary. Bóg zapłać.
  • Święta w tym tygodniu:

– wtorek – świętej Elżbiety Węgierskiej,

– środa – błogosławionej Karoliny Kózkówny,

– czwartek – błogosławionej Salomei,

– piątek – świętego Rafała Kalinowskiego,

– sobota – Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny.

  • Przyszła niedziela to ostatnia niedziela roku liturgicznego: Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po mszy świętej o godz. 8:00 wobec Chrystusa Eucharystycznego odmówimy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Akt Ofiarowania Rodzaju Ludzkiego.
  • Kolekta z ubiegłej niedzieli budowlanej wyniosła 4600 zł. Bóg zapłać!
  • Dziękuję za sprzątanie kościoła. W tym tygodniu bardzo proszę mieszkańców ul. Władysławowskiej 2-14, Latającego Holendra, Pirackiej, Kliprów i Albatrosa.

Ks. Proboszcz Wiesław Wett

Komentarze

komentarze