Ogłoszenia – 15 listopada 2020 r.

XXXIII Niedziela ZwykłaIV Światowy Dzień Ubogich

1. Dobiega końca rok liturgiczny. Dzisiaj obchodzony jest IV Światowy Dzień Ubogich pod hasłem: „Wyciągnij rękę do ubogiego” (Syr 7, 32).
  2. Dzisiaj o godzinie 10.30 poświęcenie książeczek-modlitewników dla dzieci klasy III, następnie krótka katecheza dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  3. W bieżącym tygodniu wspominać będziemy jutro NMP Ostrobramską, w środę błogosławioną Karolinę Kózka, w piątek świętego Rafała Kalinowskiego, w sobotę przypada Ofiarowanie NMP. Wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia imieninowe.
  4. Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego” w cenie 6 złotych, w którego egzemplarz tradycyjnie można zaopatrzyć się z tyłu kościoła, podobnie za dobrowolną ofiarą w biuletyn parafialny.
  5. W związku z pandemią tegoroczne uroczystości odpustowe ku czci świętej Barbary będą miały skromny charakter. Intencje zamówione na sumę odpustową zostaną rozpisane na inne terminy wedle uznania ofiarodawców. W tej sprawie prosimy o kontakt z biurem parafialnym.
  6. W zakrystii do nabycia świece Caritas na wigilijny stół odpowiednio: duża 17 złotych, mała 7 złotych.
  7. Dziękujemy za tygodniową posługę o. Jordana w naszej parafii.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik