Ogłoszenia – 15 maja 2016 r.

  • Poniedziałek – Święto NMP Matki Kościoła. Msze św. odprawiamy jak w dni powszednie.
  • Wtorek – Dzień imienin Księdza Arcybiskupa.
  • Czwartek – Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i wiecznego kapłana.
  • Dziękuję za sprzątnięcie kościoła. w tym tygodni bardzo proszę mieszkańców ul. Władysławowskiej 2 – 14, Latającego Holendra, Pirackiej, Kliprów i Albatrosa.
  • Zapraszamy do wzięcia udziału w pieszej pielgrzymce do Sanktuarium w Wejherowie, która odbędzie się 21 maja. Wyjście z kościoła o godz. 4:30, drogą nad zatoką idziemy do Swarzewa, a następny przystanek przy kościele świętej Faustyny w Pucku. I tak jak każdego roku główną intencją jest modlitwa o dobrego męża i dobrą żonę oraz w intencji naszych rodzin. Aby dobry Bóg błogosławił Wam i waszym rodzinom.

Ks. Proboszcz Wiesław Wett

Komentarze

komentarze