Ogłoszenia – 15 maja 2022 r.

V Niedziela Wielkanocna

1. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy w dniu wczorajszym pielgrzymowali do Swarzewa.
  2. Jutro przypada święto Andrzeja Boboli – patrona Polski.
  3. Zapraszam na nabożeństwa majowe od poniedziałku do soboty o 17.30, a w niedziele po mszy św. o 16.00. Nabożeństwa dla dzieci od wtorku do piątku o godz. 16.00.
  4. W przyszłą niedzielę o 10.30 uroczystość I Komunii św. Spowiedź dzieci i ich krewnych w sobotę o 8.30. Dzieci, ich krewnych polecamy pamięci modlitewnej parafian.
  5. W dniu 3 czerwca przy remizie OSP odbędzie komputerowe badanie wzroku.
  6. Tegoroczna procesja Bożego Ciała rozpocznie się w kościele, a zakończy przy stadionie piłkarskim, przy kapliczce Jezusa Frasobliwego.
  7. U ministrantów można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i Biuletyn Parafialny.
  8. Dziękuję za środowe ofiary na kwiaty i te składane do puszki na sprzątanie kościoła.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik