Ogłoszenia – 15 stycznia 2023 r.

II Niedziela Zwykła

1. We wtorek przypada wspomnienie św. Antoniego Opata i XXVI Dzień Judaizmu w Kościele katolickim pod hasłem:  „Przejście Pana: Dziś wychodzicie” (Wj 13,14).
  2. W środę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który obchodzony jest do 25 stycznia, pod hasłem: „Czyńcie dobro; szukajcie sprawiedliwości”
  3. W czwartek przypada wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, w sobotę przypada wspomnienie św. Agnieszki. W tym dniu będziemy modlić się także za nasze kochane Babcie z okazji ich święta, a dzień później za dziadków.
  4. Intencje na 2024 rok będę przyjmował po wakacjach letnich w biurze parafialnym.
  5. U ministrantów do nabycia za dobrowolną ofiarą biuletyn parafialny i Gość Niedzielny w cenie 10 złotych.
  6. W biurze parafialnym trwają zapisy na wycieczko-pielgrzymkę do Ziemi świętej na przełomie września i października i do Częstochowy w czerwcu.
  7. Dzisiaj po mszy św. zbiórka do puszek na ogrzewanie kościoła, kolejna za dwa tygodnie.

W dalszym ciągu zapraszamy do adoracji przy żłóbku. Na koniec prośmy Nowonarodzonego Zbawiciela, by błogosławił dzieło ekumeniczne Kościoła i nas tu zgromadzonych.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik