Ogłoszenia – 16 lipca 2017 r.

XV Niedziela Zwykła – 16 lipca 2017 r.

  • Dziś w naszej parafii gościmy promotora kultu błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki, pana Marka Kędziorka, który w związku z przeżywaną w tym roku 70 rocznicą urodzin Kapłana-Męczennika, poprzez słowo świadectwa przybliża nam jego Osobę i nauczanie. Po każdej Mszy Świętej będzie można nabyć komplet płyt z kazaniami księdza Jerzego także tę najważniejszą, z jego duchowym testamentem. Zapraszamy do obejrzenia wystawy: Błogosławiony Jerzy Popiełuszko-Kapłan i Męczennik, patron NSZZ „Solidarność”.
  • W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy: we wtorek świętego Szymona z Lipnicy, w czwartek błogosławionego Czesława, w sobotę świętą Marię Magdalenę. W przyszłą niedzielę w związku ze zbliżającym się dniem kierowcy po Mszach świętych poświęcenie pojazdów. Ofiary złożone przy tej okazji za emblematy religijne do pojazdów z modlitwą do św. Krzysztofa przeznaczone zostaną na samochód dla misjonarzy.
  • Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i nasz parafialny biuletyn.
  • Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na wrześniową pielgrzymkę do Wilna. Koszt pielgrzymki 1050 PLN.
  • W tym tygodniu, jak i pod koniec sierpnia w dni powszednie są wolne intencje Mszy świętych. Msze święte zamawiamy w biurze parafialnym, podobnie zapisujemy się na pielgrzymkę do Wilna.

Witając przybyłych do nas Gości, dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy wszystkim radosnego i owocnego przeżywania Dnia Pańskiego. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze