Ogłoszenia – 16 lutego 2020 r.

VI Niedziela Zwykła – 16 lutego 2020 r.

  1. W tym tygodniu w sobotę przypada święto Katedry świętego Piotra, a w przyszłą niedzielę 29 rocznica święceń biskupich naszego metropolity.
  2. Ksiądz proboszcz zaprasza na jednodniową wycieczkę do Gdańska (druga część) w dniu 21 marca. W programie: sanktuarium w Matemblewie, Westerplatte, archikatedra w Oliwie i centrum Hevelianum. Wyjazd w sobotę 21 marca o godzinie 6.30 z Chłapowa. Powrót po 19.00. Cena przejazdu autokarem, biletów wstępu do centrum, koncertu organowego w katedrze i obiadu 120 złotych. Zapisy w biurze parafialnym.
  3. W związku z przygotowaniem parafii do wizytacji biskupiej, zapowiadana na wiosnę pielgrzymka: Polskimi Śladami św. Jana Pawła II do Częstochowy, Krakowa, Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic i Wieliczki przeniesiona zostaje na jesień: 14-17.09.2020 roku. Program wycieczki zostanie podany w marcu.
  4. U ministrantów można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i biuletyn parafialny.
  5. W biurze parafialnym można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok.
  6. Jeszcze raz dziękujemy jako wspólnota parafialna wszystkim, którzy włączyli się w organizację i prowadzenie zabawy karnawałowej oraz sponsorom tej imprezy.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze