Ogłoszenia – 16 maja 2021 r.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 16 maja 2021 r.

1. Zapraszamy w tygodniu na nabożeństwo majowe o 17.30, w niedzielę po Mszy świętej o 16.00. Nabożeństwo majowe dla dzieci od poniedziałku do piątku o 16.00.
  2. Rozpoczęliśmy Nowennę do Ducha Świętego przed Uroczystością Zielonych Świątek. Odmawiamy ją w ramach nabożeństwa majowego.
  3. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Jest to dzień pierwszej Komunii świętej w naszej parafii. Polecamy dzieci i ich najbliższych modlitwie parafian, aby rozkwitła w nich przyjaźń do Chrystusa eucharystycznego. Msze święte o 10.30 i 12.00 w intencji dzieci pierwszokomunijnych i ich rodzin. Proszę osoby nie związane z I Komunią świętą o skorzystanie z pozostałych Mszy św. niedzielnych o 8.00, 9.15, 16.00 i sobotniej o 18.00.
  4. Tradycyjnie z tyłu kościoła można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego i nasz parafialny biuletyn, czasopismo „Anioł Stróż”.
  5. Procesja Bożego Ciała w tym roku wyruszy trasą: Gościnna, Jarowa, Maszoperii, Korsarska i Gościnna.
  6. Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie parafii i sprzątanie kościoła.

Ksiądz Sławomir Jan Skoblik – proboszcz