Ogłoszenia – 16 stycznia 2022 r.

III Niedziela Zwykła

1. Jutro przypada wspomnienie św. Antoniego Opata i XXV Dzień Judaizmu w Kościele katolickim pod hasłem: Moje myśli nie są myślami Waszymi (Iz 55, 8).
  2. Pojutrze rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który obchodzony jest do 25 stycznia, pod hasłem: Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon (Mt 2, 2).
  3. W środę przypada wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, w czwartek przypada wspomnienie św. Agnieszki. W tym dniu będziemy modlić się także za nasze kochane Babcie z okazji ich święta, a dzień później za dziadków.
  4. W tym roku z racji pandemii nie odbędzie się Parafialna Zabawa Karnawałowa.
  5. Intencje na 2023 rok będę przyjmował od 1 lutego w biurze parafialnym.
  6. U ministrantów do nabycia za dobrowolną ofiarą biuletyn parafialny i Gość Niedzielny w cenie 8 złotych.
  7. W biurze parafialnym trwają zapisy na wycieczko-pielgrzymkę do Portugalii i Hiszpanii na przełomie września i października.

W dalszym ciągu zapraszamy do adoracji przy żłóbku. Na koniec prośmy Nowonarodzonego Zbawiciela, by błogosławił dzieło ekumeniczne Kościoła i nas tu zgromadzonych.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik