Ogłoszenia – 17 listopada 2019 r.

Ogłoszenia Parafialne 2019-11-17 – XXXIII Niedziela Zwykła

  1. Dobiega końca rok liturgiczny. Dzisiaj obchodzony jest III Światowy Dzień Ubogich pod hasłem Ufność nieszczęśliwych nigdy ich nie zawiedzie (Ps 9, 19).
  2. W bieżącym tygodniu wspominać będziemy w poniedziałek bł. Karolinę Kózka, w środę św. Rafała Kalinowskiego, czwartek przypada wspomnienie Ofiarowania NMP, w piątek św. Cecyli, Wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia imieninowe.
  3. Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego” w cenie 6 złotych, w którego egzemplarz tradycyjnie można zaopatrzyć się z tyłu kościoła, podobnie za dobrowolną ofiarą w biuletyn parafialny.
  4. W pierwszą niedzielę adwentu poświęcimy opłatki, które w pierwszym tygodniu adwentu będą roznosić nasi panowie. Ofiary przeznaczamy na elewację południowej ściany kościoła.
  5. W tygodniu będzie robiona zabudowa stolarska zakrystii. W najbliższym czasie będą też wstawione witraże w zakrystii, których projekt można zobaczyć w biuletynie parafialnym. Jeśliby ktoś chciał być fundatorem takiego witraża w zakrystii, prosimy o kontakt w biurze parafialnym.

Ks. proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze