Ogłoszenia – 17 października 2021 r.

XXIX Niedziela Zwykła

  1. W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek przypada święto św. Łukasza, we wtorek bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, w środę św. Jana z Kęt, w piątek przypada wspomnienie św. Jana Pawła II.
  2. W dalszym ciągu zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.30, dzisiaj po Mszy św. o 16.00. Dzieci zapraszamy od poniedziałku do piątku na godz. 16.00.
  3. W związku ze zbliżającymi się dniami modlitwy za zmarłych, przy wyjściu kościoła wyłożone są kartki z wypominkami, które będzie można składać na tacę lub w kancelarii. Złożone przy tej okazji ofiary przeznaczamy na inwestycje budowlane. Bardzo proszę o czytelne wypełnianie wypominek najlepiej w mianowniku. Nie umieszczamy na wypominkach imion i nazwisk osób błogosławionych i świętych, a także tych, których proces beatyfikacyjny trwa tzw. sług Bożych.
  4. Przy wyjściu u ministrantów do nabycia aktualna prasa religijna. Za tydzień zbiórka do puszki przed kościołem na cele misyjne.
  5. W zeszłą niedzielę do puszek na „Dzieło Nowego Tysiąclecia” zebraliśmy 1040 złotych.
  6. Polecamy waszej pamięci ofiary dobrowolne na sprzątanie kościoła.

Dziękując za wspólną modlitwę życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Pamiętajmy w modlitwie o misjach.

Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze