Ogłoszenia – 17 września 2023 r.

XXIV Niedziela Zwykła

  1. Dziś przypada 57 Dzień Modlitw w intencji Środków Społecznego Przekazu. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym w poniedziałek przypada święto św. Stanisława Kostki, zakonnika i patrona młodzieży oraz Polski, w środę przypada wspomnienie męczenników koreańskich, w czwartek święto Mateusza Apostoła, w sobotę wspomnienie św. Pio z Pietrelciny. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o 10.30 i jutro około 18.30 katecheza dla uczniów klasy I i II szkół ponadpodstawowych – kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  3. Najbliższa zbiórka dla młodszych ministrantów w sobotę 7 października w salce na plebanii o 9.00, o 8.30 zbiórka dla kandydatów, tego dnia zbiórka dla starszych lektorek o 10.00, o 10.30 dla młodszych lektorek. Zachęcamy dzieci i młodzież do włączenia się w życie wspólnot parafialnych
  4. Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego” i biuletyn parafialny.
  5. Dzisiaj przed kościołem w naszej diecezji zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski, Archidiecezjalne Kolegium Teologiczne i Gdańskie Seminarium Duchowne.
  6. Od 20 września do 1 października będzie trwać Pielgrzymka do Ziemi Świętej. W tym czasie w parafii będzie zastępował mnie o. Jordan Konkel OFM.

Dziękując za wspólną modlitwę życzymy wszystkim błogosławionego Dnia pańskiego i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze