Ogłoszenia – 18 grudnia 2022 r.

IV Niedziela Adwentu

  1. Dziś IV Niedziela Adwentu. W tym tygodniu z racji spowiedzi w dekanacie nie ma wieczornych Mszy świętych z wyjątkiem wtorku! Roraty trwają do czwartku tylko rano o 6.30. W poszczególne dni Wielki Finał tegorocznych rorat. Nagrodzimy tych, co mają najpiękniejszy lampion, tego, kto najczęściej gościł Maryję w jej figurce w domu, tych, co byli na wszystkich nabożeństwach.
  2. Spowiedź przedświąteczna odbędzie się w czwartek 22 grudnia od 17.00 do 18.00. Będzie dwóch zaproszonych kapłanów.
  3. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne we wtorek i w czwartek, w przyszłym tygodniu będzie czynne tylko po rannych Mszach św.
  4. W Wigilię Msza św. o 6.30 i o 8.00. O 21.00 Msza św. wigilijna, o północy – Pasterka. Na 23.20 młodzież zaprasza na czuwanie przy żłóbku. W pierwszy i drugi dzień świąt Msze św., jak w każdą niedzielę.
  5. Serdecznie dziękuję za ofiary składane na utrzymanie parafii, na kwiaty i sprzątanie kościoła. Dzisiaj także jest możliwość złożenia ofiary na ogrzewanie. Bóg zapłać!
  6. Przy wyjściu można nabyć nowy numer podwójny Gościa Niedzielnego oraz biuletyn parafialny. Świec Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom już nie ma. Pieniądze pozyskane ze sprzedaży świec, przekazałem do punktu Caritas we Władysławowie.
  7. Program kolęd w wersji tradycyjnej umieszczony jest w biuletynie, na stronie internetowej parafii i w gablotce.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze