Ogłoszenia – 18 marca 2018 r.

V Niedziela Wielkiego Postu – 18 marca 2018 r.

  • W dalszym ciągu zapraszamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Gorzkie Żale z rekolekcyjnym kazaniem pasyjnym w połączeniu z Koronką do Bożego Miłosierdzia dziś i jeszcze za tydzień o godzinie 15.00. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o 16.00 i 17.30.
  • W najbliższy piątek nasz kościół będzie stacyjnym w ramach Ekstremalnej Drogi Krzyżowej.
  • Za tydzień Niedziela Palmowa. Śpimy godzinę krócej. Poświęcenie palm na każdej Mszy świętej. Uroczysta procesja z palmami od plebanii do kościoła o godzinie 10.30. Po Mszy św. rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszą palmę. Przed kościołem lektorki będą rozprowadzać własnoręcznie wykonane palmy. Z racji Wielkiego Tygodnia Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, podczas której w naszej parafii dokonujemy Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego jest przeniesiona na 9 kwietnia (w poniedziałek po odpuście parafialnym).
  • Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”, a także za symboliczną ofiarę nasz biuletyn parafialny i świece paschaliki za 10 złotych.
  • Dziękuję naszym Panom za prace w wieży polegające na białkowaniu klatki schodowej. Bóg zapłać. Polecam Waszej ofiarności kwiaty do Grobu Pańskiego. Puszka na ten cel przeznaczona jest pod św. Antonim oraz opłatę za sprzątanie kościoła. Puszka na ten cel umieszczona jest w kruchcie Kościoła

Ks. Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze