Ogłoszenia – 18 września 2022 r.

XXV Niedziela Zwykła

  1. Dziś przypada Dzień Modlitw w intencji Środków Społecznego Przekazu. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym we wtorek przypada wspomnienie męczenników koreańskich, w środę święto Mateusza Apostoła, w piątek wspomnienie św. Pio z Pietrelciny. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.
  2. 21 września w środę nasza parafia ma wyznaczoną adorację Najśw. Sakramentu. Ta wieczysta adoracja trwająca cały rok w parafiach naszej diecezji jest okazją do modlitwy w intencji naszej parafii, wspólnoty archidiecezjalnej, w intencji Kościoła powszechnego i naszych osobistych. W biuletynie i na stronie WWW. zamieszczony jest porządek adoracji.
  3. Przypominamy, ze w naszej parafii w każdą sobotę w salce na plebanii o 9.00 zbiórka dla młodszych ministrantów, o 10.00 dla starszych lektorek, o 10.30 dla młodszych lektorek. 8 października o 11.00 zainaugurujemy nowy rok formacji oazowej. Zachęcamy dzieci i młodzież do włączenia się w życie wspólnot parafialnych
  4. Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego” i biuletyn parafialny.
  5. Dzisiaj przed kościołem w naszej diecezji zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski, Archidiecezjalne Kolegium Teologiczne i Gdańskie Seminarium Duchowne.
  6. W tym miesiącu rozpoczną się prace przy ociepleniu i elewacji plebanii.

Dziękując za wspólną modlitwę życzymy wszystkim błogosławionego dnia pańskiego i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze