Ogłoszenia – 19 czerwca 2016 r.

OGŁOSZENIA NA 12 Niedzielę Zwykłą

 • Trwa miesiąc czerwiec, zatem w dalszym ciągu zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe odprawiane w kościele codziennie po Mszy świętej o godz.18:00.
 • W liturgii tego tygodnia wspominamy: we wtorek św. Alojzego Gonzagę, w piątek narodzenie Świętego Jana Chrzciciela (nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych). Ponadto w czwartek obchodzimy Dzień Ojca. Wszystkim Solenizantom oraz Jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia i ofiarujemy dar modlitwy. Pamiętamy także o naszych Ojcach, dla żyjących prosząc o Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych o wieczne odpoczywanie.
 • W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 9:15-10:15.
 • W piątek Msza święta kończąca rok szkolno-katechetyczny w kościele o godz. 8:00. Spowiedź dla dzieci kończących rok szkolny w czwartek od godz. 15:30 -17:00. Zakończenie roku szkolno-katechetycznego jest również okazją do podziękowania wszystkim nauczycielom i katechetom za ich wychowawczy trud.
 • Od przyszłej niedzieli przez wakacje nie odprawiamy w niedziele Mszy św. o 16:00 Jest ona przeniesiona na godz. 20:00.
 • Wszystkich gości nawiedzających naszą świątynie chciałbym poinformować, że jest ona kościołem jubileuszowym, w którym codziennie można uzyskać odpust zupełny i w którym także codziennie odmawiana jest o godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
 • Msza św. w miesiąc po śmierci naszego śp. księdza proboszcza zostanie odprawiona w naszym kościele o godz. 18:30 w dniu 7 lipca. Chcielibyśmy, aby w najbliższym czasie został poświęcony nagrobek – pomnik. Wraz z Radą Parafialną ustaliliśmy, że pod chórem jest wystawiona skarbonka na ten cel.
 • Spotkanie świętojańskie Pielgrzymki Kaszubskiej. Uczestników i sympatyków serdecznie zapraszamy na tradycyjne spotkanie świętojańskie Pielgrzymki Kaszubskiej w Mechowie w niedzielę 26 czerwca. O godz. 14:00 Msza św., potem spotkanie przy ognisku, które organizuje ks. Proboszcz z Mechowa. Z pozdrowieniem w Chrystusie.
 • Polecam Waszej uwadze prasę katolicką i nowy biuletyn parafialny.
 • Do posprzątania kościoła prosimy mieszkańców domów przy ul. Władysławowskiej 95-115 i Sobótki.
 • Dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy wszystkim radosnego i owocnego przeżywania Dnia Pańskiego.

Ks. Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze