Ogłoszenia – 19 czerwca 2022 r.

XII Niedziela Zwykła

  1. Wszystkich gości, których serdecznie witamy, zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, która jest odmawiana u nas codziennie przez cały rok o godzinie 15.00.
  2. W liturgii we wtorek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, w czwartek uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela.
  3. W czwartki w naszej parafii Godzina Święta – adoracja Najświętszego Sakramentu od 9.15 do 10.15.
  4. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu o godz. 8.00 Msza święta na zakończenie roku szkolnego dla uczniów i nauczycieli naszej Szkoły Podstawowej. Przed Mszą świętą od 7.30 okazja do spowiedzi świętej. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Po południu ostatnia procesja eucharystyczna w ramach nabożeństwa czerwcowego.
  5. W sobotę przypada wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  6. Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i nasz parafialny biuletyn.
  7. Dziękuję za ofiary składane do puszki na sprzątanie i budowę naszego kościoła. Przy skarbonce dla naszych gości wyłożone są cegiełki na budowę kościoła. Do mieszkańców naszej parafii zostaną one przyniesione przez panów, roznoszących koperty na początku wakacji.
  8. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii przedstawiciela GSD. Ten dzień w naszym dekanacie jest szczególną okazją do modlitwy za nasze seminarium. Kolekta przeznaczona jest na utrzymanie tej diecezjalnej uczelni.
  9. Od przyszłej niedzieli aż do 26 sierpnia obowiązuje wakacyjny rozkład nabożeństw. Równocześnie przypominam, że sobotnia Msza święta o godzinie 18.00 sprawowana jest z liturgii niedzielnej. Od przyszłej niedzieli po Mszach świętych przedpołudniowych lektorki będą rozprowadzać pod kościołem słodkie przekąski. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na cele budowy kościoła.
  10. Wieża widokowa będzie otwarta od 27 czerwca w dni powszednie.

Ksiądz proboszcz Sławomir Jan Skoblik

Komentarze

komentarze