Ogłoszenia – 19 lipca 2020 r.

XVI Niedziela Zwykła – 19 lipca 2020 r.

  1. Wszystkich gości, których serdecznie witamy zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, która jest odmawiana u nas codziennie przez cały rok o godz. 15.00. W środę w naszej parafii po Mszach świętych Nowenna do MBNP, zaś w czwartek od 9.15-10.15 adoracja Najświętszego Sakramentu. Spowiedź święta codziennie przed Mszą świętą.
  2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym w środę przypada święto świętej Marii Magdaleny, w czwartek święto świętej Brygidy zakonnicy, w sobotę świętego Jakuba i Krzysztofa. Z tej racji w przyszłą niedzielę po mszy świętej przed kościołem modlitwa za kierowców i poświęcenie samochodów oraz wszelkich pojazdów. Będą rozdawane za dobrowolną ofiarę przeznaczoną na cele misyjne breloczki ze świętym Krzysztofem. Ponadto wspominamy w tygodniu w przyszłą niedzielę świętych Joachima i Annę (odpust w Chałupach). Wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia.
  3. Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i nasz parafialny biuletyn. Do nabycia także nasz parafialny kalendarz na 2021 rok w cenie 20 złotych.
  4. Dziś ksiądz proboszcz głosi kazania i zbiera pieniądze na budowę kościoła w Gdyni-Obłużu w parafii świętego Ducha.
  5. Serdecznie dziękujemy ks. Aleksandrowi za pomoc w parafii przez ostatnie cztery niedziele. W kolejne dwie niedziele będziemy gościć O. Jordana Konkel OFM.

Zapowiedzi przedślubne 5-19.07.2020

Tomasz Chludziński, kawaler, zam. w Łomży
i Sylwia Monika Koss, pana, zam. w Chłapowie

Na nowy tydzień pracy i odpoczynku przyjmijcie Boże błogosławieństwo.

Komentarze

komentarze