Ogłoszenia – 2 lipca 2017 r.

XIII Niedziela Zwykła – 2 lipca 2017 r.

  • Dziś o godz. 14:15 w kościele comiesięczne spotkanie Żywego Różańca.
  • Pragniemy przypomnieć, że w czasie wakacji nie odprawiamy w niedziele Mszy świętej o 16:00. Jest ona przesunięta na godzinę 20:00. Przed południem są trzy Msze święte o godzinie 8:00, 10:00 i 11:30. Równocześnie przypominamy, że sobotnia Msza święta o godzinie 18:00 sprawowana jest z liturgii niedzielnej.
  • W liturgii tego tygodnia w poniedziałek przypada święto Tomasza Apostoła, w czwartek błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej, w sobotę świętego Jana z Dukli. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom składamy życzenia i w modlitwie polecamy opiece świętych patronów.
  • Od poniedziałku do środy są wolne intencje Mszy świętych wieczornych.
  • W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji kapłanów, kleryków, o nowe powołania do służby w kościele między 9:15 a 10:15.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Przed południem ksiądz proboszcz odwiedzi chorych z posługą sakramentalną. Po południu okazja do spowiedzi świętej od 16:00. Po Mszy świętej o 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Najświętszego Serca Jezusa.
  • Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i nasz parafialny biuletyn.
  • Doroczny odpust Matki Boskiej Szkaplerznej w Swarzewie przypada w tym roku w dniach 15 i 16 lipca. Główne uroczystości odbędą się w niedzielę 16 lipca o godzinie 10:30 pod przewodnictwem księdza biskupa. Pielgrzymi przybędą w sobotę 15 lipca. Powitanie zgodnie z tradycyjnym porządkiem przed Kaplicą Objawienia. Centralna Msza św. w sobotę o godzinie 17:00. Nasza parafialna pielgrzymka wyruszy spod kościoła w sobotę i dołączy się tradycyjnie do Grupy Władysławowskiej.
  • W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na cele budowlane.

Witając przybyłych do nas Gości, dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy wszystkim radosnego i owocnego przeżywania Dnia Pańskiego. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo. 

Ks. Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze