Ogłoszenia – 20 czerwca 2021 r.

XII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii przedstawiciela GSD. Ten dzień w naszym dekanacie jest szczególną okazją do modlitwy za nasze seminarium. Kolekta przeznaczona jest na utrzymanie tej diecezjalnej uczelni.
  2. Od przyszłej niedzieli aż do 29 sierpnia obowiązuje wakacyjny rozkład nabożeństw. Równocześnie przypominam, że sobotnia Msza święta o godzinie 18.00 sprawowana jest z liturgii niedzielnej.
  3. W liturgii w poniedziałek wspomnienie świętego Alojzego Gonzagi, w czwartek uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela, w piątek o 8.00 Msza święta na zakończenie roku szkolnego dla uczniów i nauczycieli naszej Szkoły Podstawowej. Wszystkim Solenizantom składamy życzenia i w modlitwie polecamy opiece świętych patronów.
  4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 9.15 do 10.15.
  5. Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i nasz parafialny biuletyn. Są czasopisma dla dzieci: „Mały Gość Niedzielny” i „Mój Anioł Stróż”. Jest już kalendarz parafialny na przyszły rok w cenie 20 złotych.
  6. Wszystkich gości, których serdecznie witamy, zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, która jest odmawiana u nas codziennie przez cały rok o godzinie 15.00.
  7. Dziękuję za ofiary składane do puszki na sprzątanie i budowę naszego kościoła. Przy skarbonce dla naszych gości wyłożone są cegiełki na budowę kościoła. Do mieszkańców naszej parafii zostaną one przyniesione przez panów, roznoszących koperty na początku wakacji.

Ksiądz Proboszcz Sławomir Jan Skoblik

Komentarze

komentarze