Ogłoszenia – 20 lutego 2022 r.

VII Niedziela Zwykła

1. We wtorek przypada święto katedry świętego Piotra – dzień szczególnej modlitwy w intencjach papieskich, we wtorek wspomnienie świętego Polikarpa.
  2. Na 11 marca planuję jednodniową wycieczkę do Gdańska (część druga). W programie: centrum Hevelianum, Oliwa i Westerplatte, wspólny obiad (cena to 120 złotych, obejmująca posiłek i bilety wstępu) zaś na 26 marca wycieczkę na Mierzeję Wiślaną. W programie nawiedzenie kościoła morskiego w Stegnie Gdańskiej, zwiedzanie obozu koncentracyjnego Stutthof i pobyt w Krynicy Morskiej połączony z obiadem (cena to 150 złotych) . Po drodze zobaczymy budowany kanał przez Mierzeję Wiślaną. Zapisy w biurze parafialnym.
  3. W zakrystii wystawiona jest już lista chętnych na adorację nocną z Wielkiego Czwartku na Wielki Piątek i z Wielkiego Piątku na Wielką Sobotę.
  4. Przy wyjściu do nabycia Gość Niedzielny i Biuletyn Misericordia Domini.
  5. Dziś także zbiórka do puszki na ogrzewanie kościoła.

Niech nam wszystkim Pan Bóg błogosławi.

Ks. proboszcz Sławomir Skoblik

6-20.02.2022