Ogłoszenia – 20 marca 2022 r.

III Niedziela Wielkiego Postu

1. We wtorek z racji bierzmowania w Kuźnicy nie będzie Mszy świętej o godz. 18.00, a w sobotę z racji wyjazdu na Mierzeję Wiślaną nie będzie Mszy świętej o 17.00.
  2. W piątek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Na Mszy św. o godz. 17.00 złożymy przyrzeczenia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. W sobotę o godz. 6.00 wyjazd spod plebanii na Mierzeję Wiślaną.
  4. U ministrantów można nabyć Gościa Niedzielnego w cenie 8 złotych, dodatek o O. Pio za 10 złotych i za symboliczną ofiarę biuletyn parafialny. Są także paschaliki na świąteczny stół w cenie 12 złotych.
  5. Na pomoc polskim misjonarzom zebraliśmy 450 złotych.
  6. Polecam waszej uwadze i ofiarności sprzątanie kościoła.
  7. Cały czas punkt Caritas we Władysławowie od poniedziałku do piątku w ciągu dnia przyjmuje środki czystości i długoterminową żywność na rzecz uchodźców.
  8. Pożegnaliśmy w tygodniu Józefa Wrosza. Wieczny odpoczynek…

Życzę wszystkim owocnego przeżywania czasu Wielkiego Postu, czasu pokuty i nawrócenia. Niech nam Bóg błogosławi.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik