Ogłoszenia – 20 września 2020 r.

XXV Niedziela Zwykła – 20 września 2020 r.

 1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym w poniedziałek przypada święto Mateusza Apostoła, w środę wspomnienie św. Pio z Pietrelciny. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia
 2. 23 września w środę nasza parafia ma wyznaczoną adorację Najśw. Sakramentu. Ta wieczysta adoracja trwająca cały rok w parafiach naszej diecezji jest okazją do modlitwy w intencji wspólnoty archidiecezjalnej, wyboru nowego metropolity gdańskiego, w intencji Kościoła powszechnego i naszych osobistych. W biuletynie i na stronie WWW. zamieszczony jest porządek adoracji.

Plan adoracji:

 • 9.00 – 10.00 – V Róża
 • 10.00 – 11.00 – IV Róża
 • 11.00 – 12.00 – II Róża
 • 12.00 – 13.00 – I Róża
 • 13.00 – 14.00 – III Róża
 • 14.00 – 15.00 –adoracja indywidualna
 • 15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego
 • 15.15-16.15 – VI Róża
 • 16.15-16.45 – adoracja indywidualna
 1. Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego”, natomiast u ministrantów biuletyn parafialny.
 2. Zachęcamy do głosowania w Budżecie Obywatelskim Gminy Władysławowo na projekt „WIRTUALNE CHŁAPOWO”. W ramach tego zadania planowane jest umieszczenie min. kamery internetowej na wieży kościoła, zakup zestawu do relacji na żywo z imprez kulturalnych i sportowych oraz drona do filmowania z powietrza.
 3. W tym tygodniu biuro parafialne nieczynne.
 4. Trwają prace przy elewacji południowej ściany kościoła i wieży. Na czas prac budowlanych czynne będą boczne wejścia do kościoła. Przy drzwiach są wyłożone zwłaszcza dla turystów cegiełki na budowę kościoła.

Dziękując za wspólną modlitwę życzymy wszystkim błogosławionego dnia pańskiego i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze