Ogłoszenia – 21 czerwca 2020 r.

XII Niedziela Zwykła21 czerwca 2020 r.

  1. Dobiega końca czerwiec. Dziękuję wszystkim uczestnikom oktawy Bożego Ciała za wspólną modlitwę.
  2. Od przyszłej niedzieli aż do 30 sierpnia obowiązuje wakacyjny rozkład nabożeństw. Równocześnie przypominam, że sobotnia Msza święta o godzinie 18.00 sprawowana jest z liturgii niedzielnej z wyjątkiem 15 sierpnia.
  3. W środę w liturgii uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela, w czwartek o 16.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla uczniów i nauczycieli naszej Szkoły Podstawowej, w tym dniu przypada wspomnienie błogosławionej Doroty z Mątowów, w sobotę wspomnienie MBNP (odpust w Juracie), Wszystkim Solenizantom składamy życzenia i w modlitwie polecamy opiece świętych patronów.
  4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 9.15 do 10.15.
  5. Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i nasz parafialny biuletyn.
  6. Wszystkich gości, których serdecznie witamy, zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia, która jest odmawiana u nas codziennie przez cały rok o godzinie 15.00.
  7. Dziękuję za ofiary składane do puszki na sprzątanie i budowę naszego kościoła.

Komentarze

komentarze