Ogłoszenia – 21 kwietnia 2024 r.

IV Niedziela Wielkanocna

Niedziela Dobrego Pasterza, 61 Tydzień Modlitw o Powołania

  1. Zakończyliśmy XVI Tydzień Biblijny, a rozpoczynamy dzisiejszą Niedzielą Dobrego Pasterza LXI Tydzień Modlitw o Powołania, który ma być czasem modlitwy i przypomnienia, że dzieło odczytywania, rozwijania i realizowania powołań trzeba nieustannie wspierać. Treść papieskiego orędzia na ten tydzień modlitwy dostępna na fb i w biuletynie parafialnym.
  2. We wtorek przypada Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski i naszej archidiecezji, w czwartek święto św. Marka ewangelisty. Czcigodnym Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia.
  3. U ministrantów można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz biuletyn parafialny. W biuletynie i na stronie www. Parafii został umieszczony program pobytu relikwii św. Wojciecha w naszej parafii. Jest on także umieszczony w gablotce w przedsionku kościoła.
  4. Polecam waszej uwadze skarbonkę na sprzątanie kościoła.
  5. Najbliższe spotkanie lektorek i ministrantów młodszych w sobotę 4 maja, zaś katecheza dla kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania 5 maja po Mszy św. o 10.30
  6. Z racji rozpoczętych prac wokół kościoła zakończyliśmy dzisiejszą niedzielą procesje rezurekcyjne. Bóg zapłać wszystkim, którzy przez cztery niedziele podtrzymali tę piękną tradycję. Mobilizujemy siły na procesję uroczystego wprowadzenia relikwii w dniu 10 maja o 17.30.
  7. Już dzisiaj informuje, że 3 maja nie ma mszy św. o 16.00, a nabożeństwo majowe w tym dniu po sumie o godz.8.00.

Trwając na modlitwie w intencji powołań, przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Zapowiedzi przedślubne:
Krzysztof Sławomir Renusz, kawaler z Władysławowa
Aneta Jadwiga Styn, panna z Chłapowa

Komentarze

komentarze