Ogłoszenia – 21 lutego 2021 r.

I Niedziela Wielkiego Postu – 21 lutego 2021 r.

  1. Rozpoczęliśmy okres Wielkiego Postu, a jednocześnie rekolekcje – odnowienie misji, do udziału w których serdecznie zapraszam. Program rekolekcji, zawarty jest w bieżącym biuletynie, w gablotce i na stronie internetowej parafii. Jest to jednocześnie czas szkolnych rekolekcji wielkopostnych.
  2. W każdą niedzielę Wielkiego Postu na godz. 15.00 zapraszam na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. poprzedzone Koronką do Bożego Miłosierdzia
  3. W piątek zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej dzieci i młodzież na godz. 16.00, dorosłych na 17.30.
  4. W Wielkim Poście ponadto podejmujemy przemieniające nas dobre uczynki: post, modlitwę i jałmużnę. Jest to szczególna okazja do tego, by także w hojnym geście miłości podzielić się z najbardziej potrzebującymi. Dlatego, jak co roku możemy przy wyjściu z kościoła złożyć do skarbony jałmużnę wielkopostną.
  5. Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”, a także za symboliczną ofiarę biuletyn parafialny.
  6. Środowa kolekta będzie podziękowaniem za pracę misjonarza.
  7. Za tydzień zbiórka do puszek na pomoc misjonarzom Ad Gentes.
  8. Burmistrz Władysławowa serdecznie zaprasza mieszkańców Chłapowa na zebranie wiejskie zaplanowane w dniu 22 lutego (poniedziałek) o godz. 17.30. w trybie zdalnym za pośrednictwem komunikatora Microsoft Teams. Link do zalogowania będzie w dniu spotkania na stronie Władysławowo.pl oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Władysławowo

Dziękując za wspólną modlitwę, życzymy z o. rekolekcjonistą wszystkim owocnego przeżywania czasu Wielkiego Postu, czasu pokuty i nawrócenia, dobrego odprawienia rekolekcji, które pomogą dobrze przeżyć czas Wielkiego Postu i przygotować się do świąt paschalnych.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze