Ogłoszenia – 21 maja 2023 r.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe.
  2. We wtorek na 19.00 zapraszam na spotkanie na plebanię Radę Duszpasterską i Radę Ekonomiczną.
  3. We środę przypada wspomnienie NMP Wspomożenia Wiernych, w piątek św. Filipa Nereusza.
  4. Rozpoczęliśmy Nowennę do Ducha Świętego przed Uroczystością Zielonych Świątek. Odmawiamy ją w ramach nabożeństwa o 17.30.
  5. W sobotę 27 maja wyruszy spod naszego kościoła o 11.15 pielgrzymka do Swarzewa. Dołączamy się do Władysławowa. Zapraszam do uczestnictwa tych, którzy nie mogą z racji pracy z turystami pielgrzymować na odpust Matki Boskiej Szkaplerznej. Powrót pieszo w godzinach popołudniowych.
  6. Pragniemy zaprosić do wzięcia udziału w pieszej pielgrzymce do Sanktuarium w Wejherowie, która odbędzie się 3-4 czerwca. Wyjście z przed kościoła o godz. 4.15, dołączamy się do Władysławowa i dalej idziemy drogą nad zatoką idziemy do Swarzewa, a następny przystanek przy kościele świętej Faustyny w Pucku. Powrót z Wejherowa tradycyjnie autobusem o godz. 14.00. Wyjazd w niedzielę do Wejherowa z parkingu przy kościele o godz. 8.00. Powrót pieszy z Wejherowa wieczorem.
  7. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego. O 10.30 Rocznica I Komunii św., w piątek w dzień Matki o godz. 16.20 okazja do spowiedzi św. dla dzieci klasy IV.
  8. Tradycyjnie z tyłu kościoła można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego i nasz parafialny biuletyn,
  9. Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie parafii i sprzątanie kościoła oraz na kwiaty i dekoracje. Akcja Żonkil na Pomorskie hospicja wyniosła ponad 1800 złotych.

Ksiądz Sławomir Jan Skoblik – proboszcz

Zapowiedzi przedślubne: