Ogłoszenia – 21 marca 2021 r.

V Niedziela Wielkiego Postu – 21 marca 2021 r.

  1. W czwartek uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Na Mszy świętej o 17.00 będzie możliwość złożenia przyrzeczenia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. W tym dniu dodatkowa Msza święta o godzinie 8.45, przed cotygodniową Godziną Świętą.
  2. W najbliższy piątek nasz kościół będzie stacyjnym w ramach Ekstremalnej Drogi Krzyżowej.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali o stałych porach.
  4. Za tydzień Niedziela Palmowa. Błogosławieństwo palm na każdej Mszy świętej: 8.00, 9.15 i 16.00. oraz w sobotę o 18.00. Liturgia Mszy świętej niedzielnej o 10.30 rozpocznie się między plebanią a kościołem. Przed kościołem lektorki będą rozprowadzać własnoręcznie wykonane palmy.
  5. W zakrystii można nabyć paschaliki za 10 złotych i biuletyn.
  6. We wtorek pożegnaliśmy Jerzego Szymańskiego z ul. Jaśminowej. Wieczny odpoczynek…

Ksiądz proboszcz Sławomir Jan Skoblik

Komentarze

komentarze