Ogłoszenia – 21 sierpnia 2016 r.

XXI Niedziela Zwykła

  • W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia przypadają: w poniedziałek NMP Królowej, we wtorek świętej Róży z Limy, w środę świętego Bartłomieja, w czwartek świętego Ludwika, w piątek 26 sierpnia Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej – nie ma postu, w sobotę wspomnienie świętej Moniki. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia wielu Bożych łask.
  • Wszystkich gości nawiedzających naszą świątynię chciałbym poinformować, że jest ona kościołem jubileuszowym, w którym codziennie można uzyskać odpust zupełny i w którym także codziennie odmawiana jest o godzinie 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Spowiedź święta kwadrans przed każdą Mszą świętą. W czwartki adoracja Najświętszego Sakramentu: 9:15-10:15.
  • Do posprzątania kościoła prosimy mieszkańców domów przy ul. Jarowej i Jodłowej.
  • W najbliższą sobotę o godzinie 10:00 zbiórka ministrantów w salce na plebanii.
  • W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii księdza Marcina Ciesielskiego, który pracuje na misjach, na Wołyniu, na Ukrainie, a pochodzi z naszej Archidiecezji. Na każdej Mszy świętej będzie głosił kazanie; przybliży nam sytuację Kościoła na Ukrainie, opowie o swojej posłudze w diecezji łuckiej na Ukrainie. Po Mszach świętych przed kościołem będzie zbierał ofiary na rzecz swej pracy misyjnej.
  • Zapraszamy na wycieczko-pielgrzymkę parafialną na Dolny Śląsk. Bliższe informacje w biuletynie parafialnym, w gablotce i na stronie internetowej parafii.

Trwają wakacje, witając przybyłych do nas Gości dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy wszystkim radosnego i owocnego przeżywania rozpoczynającego się tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze