Ogłoszenia – 22 grudnia 2019 r.

IV Niedziela Adwentu – 22 grudnia 2019 r.

  1. Dziś IV Niedziela Adwentu, Jutro ostatnie roraty rano o 6.30. Pojutrze wigilia. Rano Msza św. o 6.30. O 21.00 Msza święta wigilijna, o północy Pasterka. Zachęcam do zachowania tradycyjnego postu. W pierwszy i drugi dzień świąt Msze święte jak każdą niedzielę.
  2. W piątek z racji świątecznych spotkań rodzinnych udzielam dyspensy od wstrzemięźliwości spożywania pokarmów mięsnych.
  3. W oktawie Bożego Narodzenia w piątek i w sobotę tylko Msze święte ranne.
  4. W przyszłą niedzielę na Mszy święte o 10.30 odnowienie przyrzeczeń małżeńskich , a po nabożeństwie spotkanie opłatkowe dla ministrantów, lektorek i ich rodziców w salce na plebanii.
  5. Pragnę poinformować, że wizytę duszpasterską rozpocznę w naszej parafii 2 stycznia. Plan kolęd podany jest w internecie i w gablotce.
  6. Przy wyjściu można nabyć nowy numer podwójny Gościa Niedzielnego, biuletyn parafialny. Można jeszcze nabyć opłatek w zakrystii. Kwotę 150 złotych, pozyskaną ze sprzedaży świec, przekazałem na obiady, wydawane także i dla naszych parafian w stołówce parafialnej we Władysławowie.
  7. Każdego roku w naszej parafii dzień 6 stycznia jest czasem wspólnego kolędowania. W tym dniu zapraszam rodziny do wspólnego śpiewu kolęd o godz. 17.00. Mile widziane instrumenty i soliści w poszczególnych klanach.
  8. Bardzo dziękuję darczyńcom choinek i panom, którzy społecznie przygotowali dekorację kościoła.
  9. Przeżywamy ten rok duszpasterski pod hasłem: „Wielka Tajemnica Wiary”. W tle tych słów życzę Drogim Parafianom i tym, którzy będą z nimi celebrować święta Bożego Narodzenia aby czas Świąt Bożego Narodzenia  był dla Was źródłem pokoju i radości, której świat dać nie może. Niech Nowonarodzony darzy zdrowiem, pomyślnością i wszelkim dobrem  każdego dnia Nowego 2020 Roku.

Ks. proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze