Ogłoszenia – 22 kwietnia 2018 r.

IV Niedziela Wielkanocna – 21 kwietnia 2018 r.

Niedziela Dobrego Pasterza – 55 Tydzień Modlitw o Powołania

  • Zakończyliśmy X Tydzień Biblijny, a rozpoczynamy dzisiejszą Niedzielą Dobrego Pasterza 55. Tydzień Modlitw o Powołania, który ma być czasem modlitwy i przypomnienia, że dzieło odczytywania, rozwijania i realizowania powołań trzeba nieustannie wspierać.
  • Dziś po raz 16. Odbywa się akcja „Pola nadziei”. Każdy z nas może wesprzeć działania pomorskich hospicjów poprzez modlitwę w intencji tych szczególnych dzieł, w intencji ludzi w nich przebywających, ich bliskich, personelu i wolontariuszy, a także poprzez ofiary przekazane kwestującej młodzieży z naszej szkoły. Zachęcamy do szczególnej wrażliwości i hojności. Niech POLA NADZIEI będą wielką wspólnotą ludzi potrzebujących z ich dobroczyńcami.
  • Jutro przypada Uroczystość św. Wojciecha – Głównego Patrona Polski i naszej gdańskiej archidiecezji. Uroczystość odpustowa we Władysławowie, w środę natomiast święto Marka Apostoła.
  • We wtorek wyjeżdżamy na pielgrzymkę na Świętą Warmię o godzinie 5.00.
  • Siostra Ada dziękuje i zarazem informuje, że z rozdanych 50 skarbonek wielkopostnych z jałmużną wróciło 39, a wraz z nimi 1240 złotych.
  • U ministrantów można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz biuletyn parafialny
  • Trwając na modlitwie w intencji powołań, przyjmijmy Boże błogosławieństwo. 

Ks. Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze