Ogłoszenia – 22 listopada 2020 r.

Chrystusa Króla – 22 listopada 2020 r.

  1. W dzisiejszą niedzielę, w Uroczystość Chrystusa Króla obchodzimy doroczny Dzień Modlitwy za Gdańskie Seminarium Duchowne w jego święto patronalne..
  2. Przy wyjściu do nabycia nowy numer pisma „Gość Niedzielny” w cenie 6 złotych i nasz parafialny biuletyn.
  3. W przyszłą I niedzielę Adwentu poświęcimy opłatki na stół wigilijny. W kolejnych dniach adwentu zaniesiony zostanie do naszych domostw. Ofiary za opłatek przeznaczone są na spłatę kosztów elewacji i iluminacji południowej ściany kościoła.
  4. W związku z pandemią tegoroczne uroczystości odpustowe ku czci św. Barbary będą miały skromny charakter. Intencje zamówione na sumę odpustową zostaną rozpisane na inne terminy wedle uznania ofiarodawców. W tej sprawie prosimy o kontakt z biurem parafialnym.
  5. Przy wyjściu z kościoła i zakrystii do nabycia świece Caritas na wigilijny stół w cenie 7 złotych.
  6. Bóg zapłać ofiary składane na utrzymanie parafii, środowe na kwiaty i te składane do puszki na sprzątanie Kościoła.
  7. We wtorek pożegnaliśmy mieszkańca Chłapowa – Tadeusza Boldę z ulicy Władysławowskiej.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze