Ogłoszenia – 22 maja 2022 r.

VI Niedziela Wielkanocna

1. W bieżącym tygodniu przypada we wtorek Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych – Dzień Modlitw Kościoła Powszechnego za Kościół w Chinach, w czwartek św. Filipa Nereusza – Dzień Matki, w sobotę po raz pierwszy w kalendarzu liturgicznym przypada wspomnienie bł. Stefana Wyszyńskiego – biskupa.
  2. Od wtorku do czwartku trwają egzaminy klas VIII. Pamiętamy w modlitwie o uczniach kończących naszą podstawówkę.
  3. Zapraszamy w tygodniu na nabożeństwo majowe o 17.30, dziś i w niedzielę za tydzień po Mszy św. o 16.00. Nabożeństwo majowe dla dzieci od poniedziałku do piątku o 16.00.
  4. Od poniedziałku do środy po Koronce do Bożego Miłosierdzia modlitwy przy krzyżu misyjnym o urodzaje. Zapraszamy zwłaszcza rolników na tę modlitwę.
  5. W piątek rozpoczyna się nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Odmawiamy ją czasie nabożeństw o godz. 17.30.
  6. Przy wyjściu u ministrantów można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i nasz parafialny biuletyn.
  7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, o 10.30 Rocznica I Komunii świętej.
  8. W dniu 3 czerwca przy remizie OSP odbędzie komputerowe badanie wzroku.
  9. Tegoroczna procesja Bożego Ciała rozpocznie się w kościele, a zakończy przy stadionie piłkarskim, przy kapliczce Jezusa Frasobliwego.

Na przeżywanie kolejnych dni wielkanocnych i przygotowanie do Uroczystości Wniebowstąpienia Pańskiego niech nam Bóg błogosławi.

Ksiądz proboszcz Sławomir Jan Skoblik