Ogłoszenia – 22 października 2023 r.

XXIX Niedziela Zwykła

 1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Po Mszy św. zbiórka do puszki na cele misyjne.
 2. Dzisiaj po Mszy św. o 10.30 spotkanie dla uczniów klasy VIII, chcących przygotować się w naszej parafii do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
 3. Powoli dobiega też końca październik. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy dziś po Mszy św. o 16.00, do przyszłego poniedziałku dzieci na 16.00, dorosłych na 17.30. W niedzielę 5 listopada na 10.30 dzieci przynoszą kompletne podpisane plansze z naklejkami. Najwytrwalszym miłośnikom Różańca wręczymy nagrody.
 4. W sobotę w kalendarzu liturgicznym Kościoła przypada święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
 5. 26 października nie będzie mszy św. o 18.00.
 6. Biuro parafialne do końca roku kalendarzowego czynne we wtorki i czwartki w godzinach: 15.15-16.30.
 7. Zapraszamy w przyszły wtorek do kościoła na godz. 19.00 na nabożeństwo: Holy wins – Święty zwycięża.
 8. W związku ze zbliżającymi się dniami modlitwy za zmarłych, kartki z wypisanymi imionami naszych bliskich zmarłych można przynosić do zakrystii, biura parafialnego, lub w kopercie złożyć na tacy podczas kolekty. Różaniec z wypominkami będzie odmawiany o 17.30 w oktawie Wszystkich Świętych (2-8.11), w niedzielę 5.11 w ramach spotkania Żywego Różańca o godz. 14.15. Złożone przy tej okazji tradycyjne ofiary, tego roku przeznaczamy na budowę kościoła.
 9. Polecam Waszej uwadze „Gościa Niedzielnego” oraz biuletyn parafialny.
 10. W 2023 r. zmiana czasu z letniego na zimowy przypada na noc z 28 na 29 października. Zegarki przestawimy o 2 w nocy. Trzeba je cofnąć o godzinę, co oznacza, że w tym jednym dniu będziemy spać o 60 minut dłużej. 
 11. Tydzień na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy do puszki 960 złotych.

Na dni porządkowania grobów bliskich zmarłych niech nam Pan Bóg błogosławi.

Ksiądz Sławomir Jan Skoblik – proboszcz parafii

Komentarze

komentarze