Ogłoszenia – 23 grudnia 2018 r.

IV Niedziela Adwentu – 23 grudnia 2018 r.

  • Dziś IV Niedziela Adwentu, jutro wigilia. Rano Msza święta o 6.30 i 8.00. O 21.00 Msza święta wigilijna, o północy Pasterka. O godzinie23.30 zapraszam na czuwanie przed Pasterką prowadzone przez naszą młodzież. W pierwszy i drugi dzień świąt Msze święte, jak każdą niedzielę.
  • W oktawie Bożego Narodzenia biuro parafialne nieczynne. Sprawy biurowe można załatwić w czwartek i piątek bezpośrednio po rannej Mszy świętej. W czwartek i piątek Msza święta o 6.30, w sobotę o 6.30 i 7.00.
  • Pragnę poinformować, że wizytę duszpasterską rozpocznę w naszej parafii 2 stycznia. Plan kolęd na pierwszy tydzień stycznia zostanie podany 30 grudnia.
  • Przy wyjściu można nabyć nowy numer podwójny Gościa Niedzielnego, biuletyn parafialny. Można jeszcze nabyć małe świece Caritas i opłatek w zakrystii. Kwotę 300 złotych, pozyskaną ze sprzedaży świec, przekazałem na obiady, wydawane także i dla naszych parafian w stołówce parafialnej we Władysławowie.
  • Każdego roku w naszej parafii dzień 6 stycznia jest czasem wspólnego kolędowania. W tym dniu zapraszam rodziny do wspólnego śpiewu kolęd o godzinie 17.00. Mile widziane instrumenty i soliści w poszczególnych klanach.
  • Bardzo dziękuję darczyńcom choinek i panom, którzy społecznie przygotowali dekorację kościoła.

Przeżywamy ten rok duszpasterski pod hasłem: „W mocy Ducha”. W tle tych słów życzę Drogim Parafianom i tym, którzy będą z nimi celebrować święta Bożego Narodzenia wiele miłości, ciepła, radości, która promieniuje z betlejemskiej groty.  Niech czas spotkań rodzinnych, śpiewu kolęd, szczerze wypowiedzianych życzeń, związanych i z przebaczeniem i wzajemnym dziękczynieniem będzie punktem odniesienia do przeżywania wszystkich dni nowego 2019 roku i tych podniosłych i tych szarych, codziennych.  

Ks. proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze