Ogłoszenia – 23 maja 2021 r.

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

1. Przeżywamy dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, do której przygotowywaliśmy się przez nowennę.
  2. W liturgii kończy się okres wielkanocny. Do przyszłej niedzieli trwa wynikający z przykazań kościelnych czas spowiedzi i komunii świętej wielkanocnej.
  3. Do 6 czerwca pozostaje w niedziele dodatkowa Msza święta o 9.15.
  4. W tym tygodniu przypada: jutro święto Maryi – Matki Kościoła -Dzień Modlitw Kościoła Powszechnego za Kościół w Chinach, w środę wspomnienie Filipa Nereusza, w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana, w sobotę wspomnienie świętej Urszuli Ledóchowskiej. Wszystkim jubilatom i solenizantom oraz mamom składamy najserdeczniejsze życzenia
  5. W sobotę 29 maja o 4.30 wyruszy spod kościoła tradycyjna pielgrzymka do Wejherowa na odpust Trójcy Świętej. Powrót we własnym zakresie.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i nasz parafialny biuletyn.

Ksiądz Sławomir Jan Skoblik – proboszcz