Ogłoszenia – 24 grudnia 2023 r.

IV Niedziela Adwentu – Wigilia

1. Dziś IV Niedziela Adwentu i jednocześnie wigilia. Dzisiaj nie ma Mszy św. o 16.00. O 21.00 Msza św. wigilijna, o północy – Pasterka. O 23.30 wysłuchamy Akatystu. Kolekta z pasterki przeznaczona na Dom Samotnej Matki w Gdańsku – Matemblewie.
  2. W pierwszy i drugi dzień świąt Msze święte według grafiku niedzielnego. 26 grudnia zbiórka do puszek na uczelnie katolickie.
  3. W środę przypada święto św. Jana Apostoła, w czwartek – św. Młodzianków. W środę odwiedzę stałych zgłoszonych chorych z posługą sakramentalną od 9.00
  4. W przyszłą niedzielę święto św. Rodziny z Nazaretu. O 10.30 odnowimy przyrzeczenia małżeńskie, po Mszy św. o 16.00 podziękujemy przed Najświętszym Sakramentem za mijający rok.
  5. W Nowy Rok nie ma Mszy św. o 8.00! W tym dniu na Mszy św. o 10.30 i o 16.00 złożę roczne sprawozdanie z życia parafii.
  6. Biuro parafialne w tym tygodniu czynne w czwartek po rannych Mszach św.
  7. Przy wyjściu można nabyć nowy podwójny numer Gościa Niedzielnego i biuletyn parafialny. Program kolęd umieszczony jest na stronie internetowej parafii i w gablotce.
  8. Serdecznie dziękuję za przygotowanie szopki i wystroju kościoła. Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać!
  9. W środę pożegnaliśmy naszą parafiankę Genowefę Jankowską z ulicy Górniczej. Przeżyła 93 lata.

Ksiądz Proboszcz Sławomir Skoblik