Ogłoszenia – 24 kwietnia 2022 r.

Święto Miłosierdzia Bożego

1. Obchodzimy dziś uroczystość odpustową Miłosierdzia Bożego. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przeżycie wczorajszej sumy odpustowej.
  2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w Polsce Tydzień Miłosierdzia. Po Mszach św. zbiórka do puszek na potrzeby Caritas diecezjalnej.
  3. W kalendarzu liturgicznym przypada jutro wspomnienie św. Marka Apostoła, we wtorek uroczystość św. Wojciecha, patrona Polski i naszej diecezji – (odpust we Władysławowie), w piątek św. Katarzyny Sieneńskiej.
  4. Przyszła niedziela będzie obchodzona jako Niedziela Biblijna i rozpocznie ona Tydzień Biblijny. Za tydzień także o godz. 14.15 spotkanie członków Żywego Różańca, zakończone nabożeństwem majowym i Koronką do Bożego Miłosierdzia.
  5. U ministrantów tradycyjnie do nabycia Gość Niedzielny i biuletyn parafialny.
  6. Puckie Hospicjum dziękuję za kwestę Pola Nadziei.
  7. Pożegnaliśmy w tygodniu Józefa Necla z ulicy Korsarskiej.

Trwając w radości płynącej ze zmartwychwstania Chrystusa i wdzięczności za obfity dar Bożego Miłosierdzia, przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik