Ogłoszenia – 24 lipca 2016 r.

XVII Niedziela Zwykła

  • W związku z jutrzejszym dniem kierowcy, z racji wspomnienia świętego Krzysztofa, dzisiaj po Mszach świętych poświęcenie pojazdów. Ofiary złożone przy tej okazji za emblematy religijne do pojazdów z modlitwą do świętego Krzysztofa przeznaczone zostaną na samochód dla misjonarzy.
  • Pragniemy przypomnieć, że w czasie wakacji nie odprawiamy w niedziele Mszy świętej o 16:00. Jest ona przesunięta na godzinę 20:00. Równocześnie przypominamy, że sobotnia Msza święta o godz. 18:00 sprawowana jest z liturgii niedzielnej.
  • Wszystkich gości nawiedzających naszą świątynię chciałbym poinformować, że jest ona kościołem jubileuszowym, w którym codziennie można uzyskać odpust zupełny i w którym także codziennie odmawiana jest o godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. W każdy czwartek od godz. 9:15-10:15 jest adoracja Najświętszego Sakramentu. Spowiedź święta jest przed każdą Mszą świętą w niedziele i przed Mszą świętą o 17:00 i 18:00 w dni powszednie.
  • Jutro wspominamy świętego Jakuba Apostoła i świętego Krzysztofa, we wtorek 26 lipca wspominamy Świętych Joachima i Annę rodziców Najświętszej Maryi Panny (odpust w Chałupach). Ponadto w tym tygodniu wspominamy w piątek świętą Martę. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia.
  • Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i nasz parafialny biuletyn.
  • Do posprzątania kościoła prosimy mieszkańców domów przy ul. Władysławowskiej 45-51 i Jaśminowej.

Trwają wakacje, witając przybyłych do nas Gości dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy wszystkim radosnego i owocnego przeżywania rozpoczynającego się tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze