Ogłoszenia – 24 listopada 2019 r.

Chrystusa Króla – 24 listopada 2019 r.

  1. W dzisiejszą niedzielę, w Uroczystość Chrystusa Króla obchodzimy doroczny Dzień Modlitwy za Gdańskie Seminarium Duchowne. W tym dniu w szczególny sposób modlimy się w intencji powołań do stanu kapłańskiego i zakonnego, dziękując za te powołania, którymi Pan Bóg nas obdarza.
  2. W najbliższą sobotę piątek obchodzimy Święto Andrzeja Apostoła.
  3. Przy wyjściu do nabycia nowy numer pisma „Gość Niedzielny” w cenie 6 PLN i nasz parafialny biuletyn.
  4. W przyszłą I niedzielę Adwentu spotkanie Żywego Różańca o godz. 14.15. W przyszłą niedzielę poświęcimy opłatki na stół wigilijny. W pierwszych dniach adwentu rozniosą opłatek znani nam panowie. Ofiary przeznaczone są na elewację południowej ściany kościoła.
  5. Powoli przygotowujemy się jako parafia do Uroczystości odpustowej ku czci Św. Barbary, która będzie miała miejsce 4 grudnia o godz. 17.00. Ministrantów, strażaków, Żywy Różaniec proszę o wystawienie pocztów sztandarowych. Procesji eucharystycznej nie będzie.

Komentarze

komentarze