Ogłoszenia – 24 lutego 2019 r.

VII Niedziela Zwykła – 24 lutego 2019 r.

  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Przed południem ks. proboszcz odwiedzi stałych zgłoszonych chorych. Po południu o godzinie 16.00 spowiedź święta. Msza święta o 17.00 jest wotywną o NSPJ, po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Serca Bożego. W sobotę o godz. 17.00. Msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi.
  • W przyszłą niedzielę o godzinie 14.15 comiesięczne spotkanie Żywego Różańca.
  • Po feriach powracamy do spotkań formacyjnych. We wtorek o godzinie 19.00. spotkanie dla młodzieży, w środę o 19.00. katecheza dla kandydatów do przyjęcia s. bierzmowania, w piątek o godz. 19.00. zbiórka dla starszych ministrantów, w sobotę o godz. 10.00, zbiórka młodszych ministrantów, o 11.00. lektorek a o 11.30. oazy dziecięcej.
  • Zapraszamy do udziału w pielgrzymkach (w sobotę 13 kwietnia) do Górki Klasztornej na Misterium Męki Pańskiej oraz na Powiśle i Kociewie w poniedziałek i wtorek po odpuście. Informacje bliższe na plakatach w gablotce w przedsionku kościoła i w biuletynie. Zapisy w biurze parafialnym. Bierzmowanie młodzieży naszej parafii i parafii świętej Anny w Chałupach odbędzie się w naszym kościele o godz. 18.00 w sobotę 6 kwietnia.
  • Burmistrz Władysławowa serdecznie zaprasza mieszkańców Chłapowa na zebranie wiejskie zaplanowane w dniu 5 marca 2019 roku (wtorek) o godz. 17.30 w Remizie Strażackiej w Chłapowie.

Niech nam wszystkim Pan Bóg błogosławi.

Komentarze

komentarze