Ogłoszenia – 24 października 2021 r.

XXX Niedziela Zwykła

  1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Po Mszy św. zbiórka do puszki na cele misyjne.
  2. Dobiega też końca październik. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy dziś po Mszy św. o 16.00, do piątku dzieci na 16.00, dorosłych na 17.30. W niedzielę na 10.30 dzieci przynoszą kompletne podpisane plansze z naklejkami. Najwytrwalszym miłośnikom Różańca wręczymy nagrody.
  3. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym Kościoła przypada w czwartek święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  4. Zapraszamy w przyszłą niedzielę do kościoła na godz. 19.00 na nabożeństwo: Holy wins – Święty zwycięża.
  5. W związku ze zbliżającymi się dniami modlitwy za zmarłych, kartki z wypisanymi imionami naszych bliskich zmarłych można przynosić do zakrystii, biura parafialnego, lub w kopercie złożyć na tacy podczas kolekty. Różaniec z wypominkami będzie odmawiany o 17.30 w oktawie Wszystkich Świętych (2-8.11), w niedzielę 7.11 w ramach spotkania Żywego Różańca o godz. 14.15. Złożone przy tej okazji tradycyjne ofiary, tego roku przeznaczamy na budowę kościoła.
  6. Polecam Waszej uwadze „Gościa Niedzielnego” oraz biuletyn parafialny.
  7. W 2021 r. zmiana czasu z letniego na zimowy przypada na noc z 30 na 31 października. Zegarki przestawimy o 2 w nocy. Trzeba je cofnąć o godzinę, co oznacza, że w tym jednym dniu będziemy spać o 60 minut dłużej. 
  8. W tym tygodniu pożegnaliśmy Brygidę Czaj, l. 82 z ul. Rodzinnej. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Na dni porządkowania grobów bliskich zmarłych niech nam Pan Bóg błogosławi.

Ksiądz Sławomir Jan Skoblik – proboszcz parafii

Komentarze

komentarze