Ogłoszenia – 24 września 2017 r.

XXV Niedziela Zwykła – 24 września 2017 r.

  • W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym w poniedziałek bł. Władysława z Gielniowa w środę wspomnienie św. Wincentego a Paulo, w czwartek św. Wacława, w piątek święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała ,w sobotę wspomnienie św. Hieronima.
  • 27 września w środę nasza parafia ma wyznaczoną adorację Najświętszego Sakramentu. Ta wieczysta adoracja trwająca cały rok w parafiach naszej diecezji jest okazją do modlitwy w intencji wspólnoty archidiecezjalnej, Kościoła powszechnego i naszych osobistych. W gablotce, biuletynie i na stronie WWW. zamieszczony jest porządek adoracji.
  • W przyszłą niedzielę spotkanie Żywego Różańca o 14.15, a po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie uczniów klas VII i II gimnazjum oraz ich rodziców w kościele.
  • W niedzielę rozpoczynamy październik miesiąc – różańcowy. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, w niedzielę po Mszy o 16.00. Zapraszam dzieci na różaniec od poniedziałku do piątku o godz. 16.00. Ogłaszamy konkurs na ciekawie zrobiony różaniec.
  • Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego”, natomiast u ministrantów biuletyn parafialny.
  • Dziękując za wspólną modlitwę życzymy wszystkim błogosławionego dnia pańskiego i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze