Ogłoszenia – 25 czerwca 2017 r.

XII Niedziela Zwykła – 25 czerwca 2017 r.

• Dobiega końca czerwiec, dziękuję wszystkim uczestnikom nabożeństw do Najświętszego Serca Pana Jezusa za wspólną modlitwę.
  • Od dziś przez całe wakacje w niedziele obowiązuje aż do 2 września wakacyjny rozkład nabożeństw. Równocześnie przypominam, że sobotnia Msza święta o godzinie 18:00 sprawowana jest z liturgii niedzielnej.
  • We wtorek w liturgii wspomnienie Matki Boskiej Nieustającej Pomocy (odpust w Juracie), w środę świętego Ireneusza, w czwartek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Wszystkim Solenizantom składamy życzenia i w modlitwie polecamy opiece świętych patronów.
  • W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od 9:15 do 10:15. W pierwszą sobotę miesiąca o godzinie 17:00 Msza święta wotywna ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  • W przyszłą niedzielę o godzinie 14:15 comiesięczne spotkanie Żywego Różańca w kościele.
  • Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i nasz parafialny biuletyn.

Witając przybyłych do nas Gości, dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy wszystkim radosnego i owocnego przeżywania Dnia Pańskiego.

Ks. Sławomir Skoblik