Ogłoszenia – 25 grudnia 2022 r.

Boże Narodzenie

  1. Jutro przypada święto św. Szczepana Męczennika, we wtorek święto św. Jana Apostoła, w środę święto św. Młodzianków, dzień szczególnej modlitwy w intencji nienarodzonych, w piątek święto św. Rodziny z Nazaretu. Na Mszy św. o 17.00 odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.
  2. W tygodniu biuro parafialne nieczynne. W sprawach ważnych można podejść do biura w tygodniu koło godziny 8.00 rano.
  3. W sobotę 31 grudnia – zakończenie Starego Roku. Zapraszam na godz. 17.00 na Mszę św. dziękczynną połączoną z nabożeństwem przebłagalnym. We wspólnej modlitwie podziękujemy Bogu za kończący się 2022 rok. Jest to Msza św. z liturgią świąteczną, czyni zadośćuczynienie uczestniczenia we Mszy św. w Nowy Rok. Po nabożeństwie także Msza św. z liturgią niedzielną o 18.00.
  4. W przyszłą niedzielę 1 stycznia, w Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki oraz Światowy Dzień Pokoju. Jest to uroczystość nakazana! Przedstawię sprawozdanie duszpasterskie za cały 2022 rok.
  5. Wizyta duszpasterska rozpocznie się w naszej parafii 2 stycznia. Program kolędy umieszczony jest w gablotce i na stronie internetowej parafii oraz biuletynie.
  6. 8 stycznia o 14.15 spotkanie Żywego Różańca w kościele, następnie spotkanie opłatkowe, po Mszy św. Wcześniej o 11.30 opłatek oazy.
  7. Po błogosławieństwie zapraszam do żłóbka na chwilę modlitwy. Dziękuję za ofiary złożone przy okazji nawiedzenia, przeznaczone na utrzymanie Bazyliki Narodzenia Pańskiego w Betlejem.
  8. Dziękujemy naszym panom za przygotowanie wystroju świątecznego, fundatorowi choinek jak i wszystkim, którzy uczestniczyli i współtworzyli tegoroczne roraty.
  9. Po Mszy św. można nabyć za dobrowolną ofiarą nasz parafialny biuletyn. Jest Gość Niedzielny – podwójny numer w cenie 15 złotych, Mały Gość Niedzielny w cenie 7 złotych.
  10. Już dzisiaj zapraszam na wspólne kolędowanie w dniu 6 stycznia. I na koncert zespołu „4razywroku”.

Serdecznie witam gości przybyłych do naszej parafii a dziękując za wspólną modlitwę wszystkim życzę pokoju, a także Bożego i rodzinnego przeżywania Okresu Bożego Narodzenia. Prośmy Nowonarodzonego Zbawiciela, by nam tu zgromadzonym na ostanie dni Starego Roku błogosławił.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze