Ogłoszenia – 5 lipca 2020 r.

XIV Niedziela Zwykła – 5 lipca 2020 r.

  1. W liturgii tego tygodnia przypada w poniedziałek wspomnienie Marii Teresy Ledóchowskiej, w środę wspomnienie świętego Jana z Dukli, w sobotę święto świętego Benedykta – opata, patrona Europy, Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i polecamy opiece świętych patronów.
  2. Doroczny odpust Matki Boskiej Szkaplerznej w Swarzewie przypada w tym roku w dniach 18 i 19 lipca. Główne uroczystości odbędą się w niedzielę 19 lipca o godzinie 10:30 pod przewodnictwem księdza biskupa. W tym roku z racji pandemii nie będzie pielgrzymek pieszych. Centralna Msza święta dla pielgrzymów w sobotę o godzinie 17:00.
  3. Biuro parafialne czynne w godzinach urzędowania.
  4. W czwartek Godzina Święta od 9.15 do 10.15.
  5. Za tydzień taca będzie przeznaczona na cele budowlane. Zbieramy na ocieplenie i tynkowanie ściany południowej kościoła wraz z wieżą.
  6. U ministrantów w przedsionku kościoła do nabycia Gość Niedzielny i nasz parafialny biuletyn za symboliczną ofiarę. Do nabycia także materiały kleryckie i nasz parafialny kalendarz na 2021 rok w cenie 20 złotych.
  7. Dziękuję klerykowi za świadectwo powołania, księdzu Aleksandrowi za pomoc w posłudze sakramentalnej i Wam za ofiary na funkcjonowanie GSD oraz te składane do puszki na budowę kościoła i na jego sprzątanie.

Ks. Sławomir Jan Skoblik – proboszcz

Zapowiedzi przedślubne 5-19.07.2020

Tomasz Chludziński, kawaler, zam. w Łomży
i Sylwia Monika Koss, pana, zam. w Chłapowie

Komentarze

komentarze