Ogłoszenia – 25 lutego 2024 r.

II Niedziela Wielkiego Postu

  1. Jak co roku, w przypadającą dziś II Niedzielę Wielkiego Postu w tzw. Niedzielę „Ad Gentes” obchodzimy Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Pamiętamy o polskich misjonarzach pracujących w blisko 100 krajach świata ofiarując im naszą modlitwę. Dziś zbiórka do puszki na misyjne dzieła ewangelizacyjne i humanitarne.
  2. Dziś Gorzkie Żale o 15.00. Poprzedzi je Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi po dziecięcej drodze krzyżowej, czyli od 16.30 do 17.00. Stałych zgłoszonych chorych ks. proboszcz odwiedzi z posługą sakramentalną w poniedziałek 4 marca od godziny 9.00.
  4. W przyszłą niedziele o 13.30 spotkanie sióstr z IV Róży w salce na plebanii.
  5. Zebranie Duszpasterskiej Rady Parafialnej w środę 6 marca o godz. 19.30 na plebanii.
  6. Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 10 złotych, wielkopostny dodatek tygodnika w cenie 14 złotych, a także za symboliczną ofiarę biuletyn parafialny.
  7. Od dzisiaj u ministrantów można zakupić świece na stół świąteczny – paschaliki w cenie 20 złotych.
  8. Dziś zbiórka do puszki na misje Ad gentes. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszki na ogrzewanie kościoła.

Ksiądz proboszcz Sławomir Skoblik

Komentarze

komentarze