Ogłoszenia – 25 sierpnia 2019 r.

XXI Niedziela Zwykła – 25 sierpnia 2019 r.

  1. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia przypadają następujące wspomnienia: jutro uroczystość MB. Częstochowskiej, we wtorek św. Moniki, w środę św. Augustyna, w czwartek Męczeństwo św. Jana Chrzciciela. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia wielu Bożych łask.

  2. Księża Chrystusowcy zapraszają jeszcze w tym tygodniu codziennie na filmy chrześcijańskie do Domu Parafialnego we Władysławowie. Bliższe informacje w gablotkach.

  3. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego”, i zaopatrzyć się w biuletyn. Jest do nabycia kalendarz parafialny w cenie 25 złotych.

  4. W przyszłą niedzielę obowiązuje jeszcze wakacyjny rozkład Mszy świętych. O godz. 14.15 spotkanie Żywego Różańca.

  5. Msza św. dla dzieci w dniu 2 września na rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 8.00. W niedzielę 8 września na Mszy św. o 10.30 poświęcimy tornistry i przybory szkolne. W niedzielę 8 września po mszy św. o godz. 10.30 w kościele spotkanie dla rodziców dzieci klas III, które w przyszłym roku kalendarzowym przystąpią w naszej parafii do I Komunii św.

  6. Przy skarbonce na budowę kościoła są wyłożone cegiełki o poczynionych i bieżących inwestycjach. Jakby ktoś chciał z wczasowiczów czy parafian złożyć anonimowo ofiarę na budowę kościoła na tacę, czy przesłać na konto, może je wziąć ze sobą.

Witając przybyłych do nas Gości dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy wszystkim radosnego i owocnego przeżywania rozpoczynającego się tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Komentarze

komentarze